В Одесі у маршрутці виник конфлікт з представниками ТЦК: коментар військкомату

Джерело: Одеський обласний ТЦК та СП/Facebook

Сьогодні, 16 травня, у соціальних мережах поширили відео, де у маршрутці в Одесі між чоловіками у військовій формі та цивільними виник конфлікт.

За словами цивільних, представники ТЦК розпилили перцевий балончик у громадському транспорті, а потім почали витягувати з маршрутки чоловіка та вести його до машини. 

Жінка почала знімати на камеру конфлікт, але, за її словами, представник ТЦК намагався відібрати у неї телефон та погрожував розбити його.

В Одеському ТЦК прокоментували інцидент та зазначили, що триває уточнення обставин та учасників ситуації.

“З відеозапису неможливо встановити причину конфлікту між людиною у військовій формі та цивільною особою. Розпочато службову перевірку. За результатами службової перевірки всім діям та учасникам буде надано правову оцінку”, – йдеться в заяві.

У військкоматі додали, що засуджують будь-які прояви насильства.

Пані посол Естонії в Україні підтвердила, що її країна готова обговорювати питання відправлення своїх військ до України, оскільки для Таллінна це не “червона лінія”.

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.