В Одесі водій напідпитку збив жінку на смерть

Джерело: ГУНП Одеської області

В Одесі водій в стані алкогольного сп’яніння на смерть збив жінку, яка переходила дорогу в невстановленому місці.

За словами правоохоронців, автомобіль “BMW” здійснив наїзд на жінку, яка переходила проїжджу частину в невстановленому місці.

“Від отриманих травм жінка померла на місці події. За попередньою інформацією, на момент ДТП в салоні легковика знаходилися троє осіб, серед яких дві жінки та чоловік. Усі вони були із зовнішніми ознаками сп’яніння”, – йдеться в повідомленні.

Нині слідчі встановлюють, хто саме перебував за кермом в момент ДТП. У всіх осіб, які знаходилися у “BMW”, відібрані зразки на встановлення стану сп’яніння.

Відомості про ДТП внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 3 ст. 286-1 ККУ.

“Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, що спричинили смерть потерпілого”, – пояснили в поліції.

  • Співробітники ДБР розслідують смертельну ДТП за участі працівниці правоохоронного органу Рівненщини, яка сталася 21 жовтня.

У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.