В Одесі з бізнес-заходу вигнали учасницю через прохання розмовляти українською

Джерело: Юля Карабаджак в Instagram

В Одесі між відвідувачками бізнес-заходу та спікером стався мовний конфлікт. Жінки попросили спікера розмовляти українською, але у результаті їх вивели з зали.

На заході розповідали, як стати затребуваним спеціалістом на міжнародному рівні у 2024 році. Спікер надавав інформацію російською мовою.

Одна з відвідувачок сказала, що не розуміє мови і попросила розмовляти українською. Він їй відповів: “Ребята, давайте без этого”.

Жінкам заявили, що їх ніхто не змушує залишатися. Спікер наголосив, що йому зручно розмовляти російською. Інші учасники заходу підтримали його оплесками та попросили не заважати.

Надалі відвідувачок вивели з зали, аргументуючи це тим, що вони нібито зривають захід.

Юля Карабаджак у своєму Instagram додала: “Чи не соромно мені було зривати захід, бо зараз так дуже складно зібрати аудиторію, продати всі квитки? Ні, мені було не соромно. Мені соромно за людей, які продовжують толерувати те, що відбувається, яким дуже комфортно сказати “Мне удобнее говорить по-русски”, а те, що нам не зручно — це мої проблеми”.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.