В Одесі зросла кількість постраждалих до понад 50 осіб
Джерело: Департамент охорони здоров’я Одеської ОВА/Фейсбук
В Одесі внаслідок російської атаки по Приморському району кількість постраждалих зросла до понад 50 осіб. Під час ворожого обстрілу загинули десять осіб.
Серед жертв — медичний працівник, поліцейський та цивільні мешканці.
Внаслідок ракетного удару на місто Одеса постраждало понад 50 осіб, на жаль, є загиблі, – мовиться у повідомленні.
У департаменті зауважили, що станом на вечір 18 листопада на місці влучання продовжують працювати бригади швидкої допомоги, організований екстрений маршрут пацієнта.
У місті розгорнули роботу двох медичних пунктів цілодобового прийому в Приморському районі з розгортанням Центру ментального здоров’я на базі міської лікарні 10:
- Міська клінічна лікарня №10
Координатор: Лариса Швець, тел. 067-486-67-96.
- Консультативно-діагностичний центр №6
Координатор: Росіна Пашкевич, тел. 097-673-28-47.
Також, 24/7 працює гаряча лінія Департаменту охорони здоровʼя ОДА за номерами:
050-418-82-77;
063-625-00-23;
048-753-31-44.
В Одеській міській раді розповіли, що за трохи більше ніж 10 хвилин до ракетної атаки по місту ворог проводив розвідку ворожим БпЛА “Орлан-10″.
- Кількість загиблих унаслідок ракетного удару по Сумах у неділю ввечері, 17 листопада, зросла до десяти, 52 особи зазнали поранень.
Унаслідок російської атаки на Київ у ніч на 28 червня постраждало двоє людей. Найбільше пошкоджень зафіксовано в Дарницькому районі, де виникло кілька пожеж.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.