В Одеській області троє дітей отруїлись чадним газом

Джерело: ДСНС України

На Одещині троє дівчат, 2009, 2011 та 2012 років народження, постраждали від отруєння чадним газом.

За попередніми даними, причиною отруєння є порушення правил встановлення генератора (зокрема, в будинку).

Поліція встановлюватиме всі обставини події.

“Вкотре закликаємо неухильно дотримуватися вимог пожежної безпеки. Адже найменше порушення правил може призвести до трагедії!” – наголошують в ДСНС.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.