В окупованому Енергодарі росіяни викрали 58-річну жінку, яка працювала завгоспом у дитсадку

Джерело: Дмитро Орлов

В окупованому Енергодарі російські силовики викрали 58-річну Ольгу Сиротенко.

“Нещодавно стало відомо, що в Енергодарі окупанти викрали 58-річну жінку — Сиротенко Ольгу Валентинівну, яка раніше працювала завідувачкою господарства у дитсадку №5. Наразі жінці інкримінують “ведення підривної діяльності влади”, “шпіонаж”, “створення терористичної групи”, — повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Він закликав українців, які лишаються на окупованих територіях, бути максимально обережними, уникати спілкування та конфліктів з окупантами, не проявляти свою проукраїнську позицію, очищати листування в телефонах, яке може викликати підозру.

Під час чергового обміну військовополоненими український омбудсман Дмитро Лубінець зустрівся з російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою.

У Данії зафіксували новий температурний рекорд за понад 150 років метеорологічних спостережень.

У Польщі затримали чоловіка, який ображав українську касирку в магазині Żabka на ґрунті національної ненависті. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Індійська влада готує складну експедицію на Еверест для вилучення замороженого тіла альпініста, відомого під прізвиськом “Зелені черевики”, яке понад 30 років залишається на висоті близько 8 200 метрів.

У Закарпатській області під час руху загорівся приміський дизель-поїзд сполученням Солотвино – Королево.