В окупованому Енергодарі росіяни викрали 58-річну жінку, яка працювала завгоспом у дитсадку

Джерело: Дмитро Орлов

В окупованому Енергодарі російські силовики викрали 58-річну Ольгу Сиротенко.

“Нещодавно стало відомо, що в Енергодарі окупанти викрали 58-річну жінку — Сиротенко Ольгу Валентинівну, яка раніше працювала завідувачкою господарства у дитсадку №5. Наразі жінці інкримінують “ведення підривної діяльності влади”, “шпіонаж”, “створення терористичної групи”, — повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Він закликав українців, які лишаються на окупованих територіях, бути максимально обережними, уникати спілкування та конфліктів з окупантами, не проявляти свою проукраїнську позицію, очищати листування в телефонах, яке може викликати підозру.

Індія різко збільшила закупівлі російської нафти та вугілля після загострення конфлікту довкола Ірану, котрий вже спричинив перебої у постачанні енергоносіїв і зростання цін на світових ринках.

Московський нафтопереробний завод не працюватиме щонайменше шість місяців після значних пошкоджень, завданих атаками українських дронів.

Рятувальники знайшли та підняли з річки Тиса тіло десятирічного хлопчика без ознак життя, якого шукали понад дві доби поблизу села Гетиня у Берегівському районі Закарпатської області.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування після журналістського розслідування про катування та смерті мобілізованих в 425 штурмовому полку “Скеля”.

Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.