В окупованому Енергодарі росіяни викрали 58-річну жінку, яка працювала завгоспом у дитсадку

Джерело: Дмитро Орлов

В окупованому Енергодарі російські силовики викрали 58-річну Ольгу Сиротенко.

“Нещодавно стало відомо, що в Енергодарі окупанти викрали 58-річну жінку — Сиротенко Ольгу Валентинівну, яка раніше працювала завідувачкою господарства у дитсадку №5. Наразі жінці інкримінують “ведення підривної діяльності влади”, “шпіонаж”, “створення терористичної групи”, — повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Він закликав українців, які лишаються на окупованих територіях, бути максимально обережними, уникати спілкування та конфліктів з окупантами, не проявляти свою проукраїнську позицію, очищати листування в телефонах, яке може викликати підозру.

Вночі 27 червня російські окупаційні війська атакували Дніпропетровщину. Є жертва та постраждалі.

Триває 1585-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

27 червня відзначають День мікро-, малих і середніх підприємств, Всесвітній день рибальства та Всесвітній день мікробіома. Християни сьогодні вшановують Самсона странноприємця.

За даними синоптиків у суботу, 27 червня, місцями пройдуть опади.

У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.