В окупованому Енергодарі росіяни викрали 58-річну жінку, яка працювала завгоспом у дитсадку
Джерело: Дмитро Орлов
В окупованому Енергодарі російські силовики викрали 58-річну Ольгу Сиротенко.
“Нещодавно стало відомо, що в Енергодарі окупанти викрали 58-річну жінку — Сиротенко Ольгу Валентинівну, яка раніше працювала завідувачкою господарства у дитсадку №5. Наразі жінці інкримінують “ведення підривної діяльності влади”, “шпіонаж”, “створення терористичної групи”, — повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.
Він закликав українців, які лишаються на окупованих територіях, бути максимально обережними, уникати спілкування та конфліктів з окупантами, не проявляти свою проукраїнську позицію, очищати листування в телефонах, яке може викликати підозру.
- На тимчасово окупованій Херсонщині росіяни викрали 65-річного чоловіка.
- Букви поспілкувались з матір’ю цивільного чоловіка, викраденого на Сумщині.
- Букви розповіли історію Ольги Бараневської – 61-річної мешканки Мелітополя, яку російські сили затримали на третій рік окупації міста.
Під час саміту G7 у Франції президент України Володимир Зеленський показав президенту США Дональду Трампу фотографії охопленої вогнем Києво-Печерської лаври після російського удару.
Прифронтові села часто стають “білими плямами” на карті новин. Про них мовчать, поки там не…
Помічник Кремля з питань зовнішньої політики Юрій Ушаков заявив, що європейські лідери, ймовірно, “накачали” Дональда Трампа шкідливими ідеями на саміті G7 цього тижня, але президент США був сильним лідером, який дотримувався власних ідей.
В четвер, 18 червня, за результатами проведених репатріаційних заходів Україні повернули тіла 522 загиблих.
На Сумщині внаслідок атаки російських окупантів загинув літній чоловік, який вранці пішов на риболовлю.