В орендованому будинку у Малайзії пара знайшла приховану камеру, спрямовану на їхнє ліжко

Джерело: Insider

Подружня пара з Китаю стверджує, що під час їхнього медового місяця вони знайшли приховану шпигунську камеру, спрямовану на їхнє ліжко в орендованому будинку Airbnb у Малайзії.

За даними місцевих ЗМІ, пара, чиї імена не опубліковані, сказала, що виявила секретну камеру після того, як заселилася в кімнату близько 3 години ночі в Сабагу, Малайзія, на початку минулого місяця.

Пара розповіла, що крихітна камера була захована в розетці між двома USB-портами під столом.

Жінка сказала, що пара не роздягалася і не приймала ванну, залишаючись у кімнаті на ніч, тому що вони боялися бути зафіксованими.

Повідомляють, що вони також закривали камеру папером та іншими предметами перед сном.

Наступного ранку пара покинула будинок, заселилися в готель і пішли до поліції.

Жінка сказала, що зв’язалася з власником помешкання Airbnb, через якого вони забронювали номер, але не отримала відповіді.

У заяві, наданій Insider, представник Airbnb сказав: 

“Ми забороняємо приховані камери і були розчаровані, дізнавшись про цей інцидент”.

Поліція конфіскувала кілька предметів із кімнати, включаючи камеру, у рамках розслідування, намагаючись встановити особу підозрюваного. Але станом на кінець вересня жодного арешту не було.

Відповідно до розділу 509 Кримінального кодексу Малайзії, “образити скромність жінки” є незаконним, а порушення загрожує тюремним ув’язненням на термін до п’яти років, а також штрафом.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.