В Росії бортпровідниця викинула кота з поїзда й він помер

Джерело: BBC News

Російський залізничний гігант “РЖД” вибачився перед власниками кота, який загинув після того, як його провідниця викинула його з поїзда.

“Ми щиро шкодуємо, що кіт Твікс помер”, – заявили в “РЖД”.

Раніше з’явилися кадри, на яких видно, як рудого кота викинули в сніг у центрі Кірова 11 січня. Зазначають, що кішка втекла зі свого транспортного ящика і провідниця поїзда прийняла кота за бродячого.

Фото: BBC News

Коли про інцидент стало відомо, сотні волонтерів почали обшук біля залізничного вокзалу Кірова. Зрештою, в суботу, 20 січня, кота знайшли мертвим, а пізніше його впізнали його власники.

Понад 2 000 000 людей підписали петицію, у якій вимагають звільнити провідницю. Один із власників Твікс заявив, що має намір подати справу через суд.

У суботу в РЖД заявили, що вже впроваджують зміни, які заборонятимуть провідникам компаній “висаджувати тварин з поїздів”.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.