В Росії заговорили про повернення західних компаній

Джерело: ТАСС

Представники російської влади заговорили про можливості повернення західних компаній в країну.

Так, перший віцепрем’єр Денис Мантуров заявив, що Росія “пильно розглядатиме повернення тих, хто “втік” із ринку РФ у 2022 році”. Водночас він сказав, що обговорення повернення західних компаній у РФ можливе лише після скасування санкцій.

Своєю чергою очільник Кремля Володимир Путін сказав, що російським виробникам треба “забезпечити переваги в разі повернення на російський ринок іноземних”.

Читайте також: Росія сподівається на повернення нафтових компаній США на ринок – NYT

Напередодні генеральний директор Renault Лука де Мео заявив, що не відкидає можливості повернення компанії до Росії.

Раніше повідомляли, що західні компанії, які залишили російський ринок після початку повномасштабного вторгнення в Україну, можуть відновити свою діяльність у країні. Серед тих, хто розглядає повернення, аналітики називають такі американські бренди, як PepsiCo, Coca-Cola, Apple, Microsoft, Nike, Ford, а також платіжні системи Visa та MasterCard, каже російський політолог Вадим Сіпров.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.