В Росії заговорили про повернення західних компаній
Джерело: ТАСС
Представники російської влади заговорили про можливості повернення західних компаній в країну.
Так, перший віцепрем’єр Денис Мантуров заявив, що Росія “пильно розглядатиме повернення тих, хто “втік” із ринку РФ у 2022 році”. Водночас він сказав, що обговорення повернення західних компаній у РФ можливе лише після скасування санкцій.
Своєю чергою очільник Кремля Володимир Путін сказав, що російським виробникам треба “забезпечити переваги в разі повернення на російський ринок іноземних”.
Читайте також: Росія сподівається на повернення нафтових компаній США на ринок – NYT
Напередодні генеральний директор Renault Лука де Мео заявив, що не відкидає можливості повернення компанії до Росії.
Раніше повідомляли, що західні компанії, які залишили російський ринок після початку повномасштабного вторгнення в Україну, можуть відновити свою діяльність у країні. Серед тих, хто розглядає повернення, аналітики називають такі американські бренди, як PepsiCo, Coca-Cola, Apple, Microsoft, Nike, Ford, а також платіжні системи Visa та MasterCard, каже російський політолог Вадим Сіпров.
- В умовах все потужніших американських санкцій Росія постає перед серйозними економічними проблемами, що впливають на її бюджет. Так, нафтова та газова промисловості, які складають основу державних доходів, стрімко втрачають стабільність.
- Китай та Індія зупинили купівлю російської нафти після останніх санкцій США, які призвели до зростання витрат на доставку.
- Азійські ринки шукають нових постачальників нафти після того, як США запровадили 10 січня нові санкції проти російської нафти.
- Західні компанії, які вийшли з ринку Росії одразу після повномасштабного вторгнення в Україну, зазнали великих втрат.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.
Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.
США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.