У США телезірка вибачилась, що прийшла на церемонію BET Awards з сумкою у формі пістолета

Джерело: BBC News

Американська телезірка та бізнесвумен Анджела Сіммонс вибачилася за те, що взяла на церемонію нагородження BET Awards сумку у формі пістолета.

Фото: Shutterstock

“Коли я вибирала гаманець, я вірила, що він милий і унікальний, і прийняла неправильне рішення, використавши його як аксесуар, щоб підкреслити свою красу. Я глибоко шкодую, що цей предмет, який символізує зброю, був недоречним…, особливо з огляду на мій особистий і громадський досвід насильства зі зброєю”, – написала вона в Instagram.

Сіммонс розповіла, що її партнер помер в результаті насильства з використанням зброї й додала, що не мала на мені “пропагувати насильство зі зброєю”.

“Це була помилка, яка не визначає, ким я є, чи мої зобов’язання припинити насильство з використанням зброї. Усім, кого ранили чи образили мої дії, я приношу свої найглибші вибачення”, – написала вона.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.