В Угорщині на найбільшому нафтопереробному заводі стався вибух

Джерело: Euronews

У місті Сазаломбатта, за 27 км від Будапешта, на стратегічному нафтопереробному заводі стався вибух, що призвів до пожежі. Інцидент трапився пізно в понеділок на заводі AV3 Дунайського нафтопереробного комплексу, повідомила угорська нафтова компанія MOL.

Пожежу вже локалізовано, а пожежники продовжують працювати на місці, використовуючи піну та водомети. За даними влади, ніхто не постраждав, а загрози для навколишніх населених пунктів немає. Причина вибуху наразі встановлюється.

Компанія MOL заявила, що через несправність технологічного обладнання в околицях відчувалися посилені спалахи та дим, однак постачання палива в країні не переривається. Під час відновлювальних робіт можливе подальше посилення спалахів і диму.

Нафтопереробний завод Százhalombatta є найбільшим і найсучаснішим в Угорщині та отримує сиру нафту з Росії через нафтопровід Barátság. Подібний інцидент на заводі вже траплявся в липні, коли з об’єкта підіймався чорний дим.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан пообіцяв ретельно розслідувати обставини пожежі.

Джерело: “Європейська Солідарність” П’ятий президент України та лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко взяв участь у Міжнародному…

Стримінгова платформа Netflix купила права на два нові сезони російського мультсеріалу “Маша і Ведмідь” і продовжила ліцензію на попередні сезони й спін-оффи у понад 100 країнах.

СБУ вдруге за червень уразила нафтоперекачувальну станцію “Второво”, яка забезпечує пальним Москву.

В ніч на 27 червня українські ракети FP-5 “Фламінго” успішно уразили підприємство “Титан-Барикади” у російському Волгограді.

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області виділили під будівництво понад 87 гектарів землі. Зробили це, аби заселити там росіян.