В Україні презентували карту ветеранських бізнесів

Джерело: мапа Міністерства у справах ветеранів

В Україні презентувати проєкт щодо інтерактивної карти ветеранських бізнесів. Його метою є підтримка ветеранів через бізнес, а також їхньої підприємницької діяльності та адаптація військових до мирного життя.

На платформі зібрали бізнеси, які запущено у різних регіонах України як ветеранами, так і їхніми сім’ями.

“Будь-яка юридична форма та сфера діяльності бізнесу можуть бути розміщені на карті”, – зазначено в повідомленні.

Нині на мапі представлено 77 проєктів, але вона продовжуватиме наповнюватися. Поки що здебільшого представлені бізнеси у сфері харчування, але набирає обертів сфера оборонно-промислового комплексу.

Через безпекові причини бізнеси, які працюють близько до зони бойових дій, не маркуються.

Ініціаторами проєкту є Український ветеранський фонд, агентство нерухомості ЛУН та сервіс таксі Uklon.

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.

У звіті Королівського Об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) зазначено, що Росія відновлює свої зусилля з дестабілізації європейських країн і створення стратегічної загрози членам НАТО.

Військовослужбовець ЗСУ Михайло Савицький із позивним “Скрипаль”, який має польське коріння, звернувся до поляків та українців, та наголосив, що “все, що відбувається на кордоні, – це лише політика”, а ми повинні об’єднатися, щоб перемогти нашого ворога.

Всього за добу російські загарбники 19 разів обстріляли населені пункти Донецької області, внаслідок чого одна людина загинула та ще 8 дістали поранення.

За даними видання The New York Times (NYT), під час відступу українських воїнів з Авдіївки, від 850 до 1000 солдатів могли потрапити в російський полон або вважаються зниклими безвісти.