В Україні вперше з 2022 року на спортивні змагання допустили глядачів

Джерело: “Суспільне Спорт” із посиланням на пресслужбу Федерації волейболу України

Чемпіонат України з волейболу відновив присутність глядачів на трибунах, адже з початку повномасштабної війни у 2022 році діяли обмеження стосовно масових заходів і глядачів на стадіонах.

У грудні 2023 року уряд України зобов’язав відповідні міністерства розробити порядок допуску глядачів. Мінмолодьспорту вже впродовж двох тижнів розробило відповідні критерії.

Глядачів вперше допущено на матчі чоловічої та жіночої волейбольних Суперліг, які триватимуть щонайменше до завершення сезону 2023/24.

Організатори наголосили, що половину виручених від продажу квитків коштів буде направлено до фонду “Повернись живим”. Перший матч із допуском глядачів відбудеться у п’ятницю, 12 січня, де зустрінуться “Епіцентр-Подоляни” та лідер чемпіонату “Житичі-Полісся” у Чернівцях, на арені ПВЛУ.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.