В Україні зробили невтішний прогноз щодо врожаю: він буде меншим майже на 10%

Джерело: Мінагрополітики

Прогнозований врожай зернових та олійних культур в Україні на 2024 рік має скоротитися до 74 мільйонів тонн, що є на 10% менше, ніж у 2023 році, коли вдалося зібрати 82 мільйони тонн. Фактичний результат залежить від погодних умов.

У 2023 році попередній прогноз передбачав врожай на рівні 63,5 мільйона тонн, але насправді вдалося зібрати майже на 30% більше. Така значна різниця свідчить про важливість врахування погодних умов при прогнозуванні урожаю.

Серед основних зернових культур очікується зменшення урожаю пшениці, ячменю та кукурудзи на 13,5%, 14% та 12,5% відповідно. В той самий час, прогнозується збільшення виробництва сої на 10,6%. У секторі олійних культур площі посіву сої збільшаться, тоді як посівні площі соняшника та ріпака майже залишаться на минулорічному рівні.

Ці прогнози стають важливими вказівниками для аграрного сектору та допомагають планувати дії в умовах змінної природи та ринкових умов.

23 червня 1994 року відбулася прем’єра фільму Роберта Земекіса “Форрест Гамп”, головну роль в якому виконав Том Генкс.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

У США на озері Гренада, штат Міссісіпі, місцеві рибалки врятували від утоплення 38 гончих собак, які опинилися у водоймі внаслідок невдалого полювання на оленя.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.