В «Укренерго» закликали бізнес та промисловість зменшити споживання електроенергії

Зображення: “Укренерго”

Джерело: “Укренерго”

В “Укренерго” закликали до ощадливого споживання електроенергії у вечірні години, з 19:00 до 22:00, не лише побутових споживачів, але й бізнес та промисловість.

У компанії зазначили, що споживання електроенергії знову зростає. Зокрема, із подовженням світлового дня збільшився період активного споживання електроенергії. Якщо раніше період основного навантаження на енергосистему тривав з 09:00 до 19:00, то тепер він – з 09:00 до 22:00.

Від ранку споживання перевищує вчорашній рівень на майже 7%. Це створює додаткове навантаження на електростанції – необхідно додатково увімкнути одразу 3 блоки на теплових електростанціях.

Але після трьох російських масованих атак такої можливості немає – теплові електростанції є однією з основних цілей збройних ударів росіян. Імпорту, який є нормальним ринковим засобом покриття дефіциту в енергосистемі, сьогодні майже вдвічі менше.

В “Укренерго” зазначили, що підтримати безпечну роботу енергосистеми поможуть наступні дії:

  • Не вмикайте обігрівачі та кондиціонери з 19:00 до 22:00;
  • Не користуйтеся одночасно кількома потужними електроприладами: пральною машиною, пилосмоком, бойлером, електроплитою, чайником та багато інших;
  • Вимкніть зайве освітлення та електроприлади.

Бізнес та промисловість також закликали до економії:

  • Просимо зменшити освітлення реклами, вітрин, вивісок, гірлянд, особливо у вечірні години з 19.00 до 22.00;
  • Переглянути виробничі процеси з урахуванням ощадливого споживання електрики.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.

Президент Володимир Зеленський поінформував про наслідки ворожих влучань по Харкову 23 червня. Станом на зараз відомо про одного загиблого, також є поранені.