В уряді Польщі заявили, що для захисту кордону з Білоруссю передадуть всі наявні ресурси

Джерело: Onet

Після нещодавнього нападу мігранта на прикордонника, який зазнав ножового поранення, прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск оголосив про відновлення буферної зони на кордоні з Білоруссю. Він заявив про це під час пресконференції в селі Дубичі Церковні, недалеко від кордону з Білоруссю.

Згідно з його заявою, планується відновлення буферної зони на смузі шириною близько 200 метрів від лінії державного кордону. Також прем’єр-міністр заявив про передачу “всіх наявних ресурсів” для захисту кордону та закликав використовувати будь-які доступні методи для забезпечення безпеки.

Міністр оборони Владислав Косіняк-Камиш підтримав ці заходи, назвавши напад на польського солдата “бандитським”. Він висловив переконання, що це організована акція білоруських служб.

Заступник голови Міністерства оборони Цезарій Томчик раніше повідомив, що поранений прикордонник перебуває у важкому стані.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

На 81-му році життя померла французька співачка й акторка Франсуаза Арді.