В Японії автори манги Black Jack використають ШІ для створення сюжету

Джерело: Kyodo.

Японські манґаку планують створити продовження манги Black Jack Макото Тедзуки завдяки ШІ. Нейромережа генеруватиме розвиток сюжету, дизайн персонажів і діалоги.

Нещодавно у Токіо випустили новий епізод, який створили за допомогою ШІ. Проєкт вирішили запустити для того, аби навчити нейромережу враховувати попередній сюжет та запам’ятовувати персонажів манги. Випуск представили у журналі коміксів “Shukan Shonen Champion”, який показував серію Black Jack з 1973 по 1983 рік.

Манґаку поки що не впевнені, чи можна покладатися на ШІ для створення кінцевого продукту, аби це задовольнило потребу читачів. Автори японських коміксів стурбовані потенціалом ШІ стосовно порушення авторських прав. Причиною є те, що генеративні технології  навчаються з використанням величезних обсягів даних з інтернету.

“Наприклад, я думаю, можливо, що штучний інтелект згенерує зображення, яке буде надто чітким і точним, і творцю потрібно буде налаштувати його, щоб додати певну глибину та неоднозначність”, – вважає Макото Тедзука.

Син японського манґака Осаму Тедзука та організатор проєкту Макото Тедзука заявили, що ШІ все одно не дасть остаточного продукту, який перевершить оригінальну роботу його батька.

Українські підрозділи продовжили локальні атаки на Куп’янському та Лиманському напрямах та просунулися на захід від Діброви.

3 грудня відзначається Всесвітній день комп’ютерної графіки, Міжнародний день людей з інвалідністю та Міжнародний день боротьби проти пестицидів. За церковним календарем вшановують пам’ять Іоана Мовчальника.

За даними синоптиків, у неділю, 3 грудня, Україну накриють опади у вигляді мокрого снігу. Метеорологи попереджають про ожеледицю на дорогах.

Сім’я 14-річної дівчинки з Північної Кароліни (США) в п’ятницю, 1 грудня, подали до суду на авіакомпанію American Airlines та бортпровідника, заявивши, що він приклеїв iPhone до туалету літака, щоб зняти на відео, як дівчина користується туалетом.

Посолка України у США Оксана Маркарова 2 грудня повідомила, що штат у США Північна Кароліна визнав Голодомор геноцидом українського народу.