Вдень росіяни скерували по Херсонщині 25 керованих авіабомб: є поранені

Джерело: глава Херсонської ОВА Олександр Прокудін

Російські військові протягом 11:20 – 13:00 скинули на Херсонщину 25 керованих авіабомб. Їх скерували по населених пунктах Бериславського та Каховського районів.

Фото: Олександр Прокудін

Внаслідок атаки відомо про двох постраждалих. У Бериславі зазнав поранень 74-річний чоловік. Також поранено 54-річного місцевого жителя у Новобериславі.

Фото: Олександр Прокудін

Пораненим надають меддопомогу.

Фото: Олександр Прокудін

Фото: Олександр Прокудін

Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч з міністеркою оборони Бельгії Людивін Дедондер.

Фінська митниця повідомила у вівторок, 5 грудня, що дві фінські компанії підозрюються в експорті до Росії безпілотників та іншої військової продукції на суму понад 3 мільйони євро в порушення санкцій ЄС.

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, який було встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році з метою стимулювання участі людей в економічному та соціальному розвитку. Україна вважається країною, де волонтерський рух дуже розвинений у зв’язку з повномасштабною війною РФ проти України.

Протягом доби російські армійці обстріляли 7 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

На Таврійському напрямку російські армійці, після перерви, поновили застосування штурмовиків Су-25 та вертольотів Ка-52.