«Веном: Останній танець»: презентували трейлер фіналу трилогії з Томом Гарді

Джерело: Sony Pictures Entertainment/YouTube

3 червня компанія Sony Pictures Entertainment представила трейлер третього фільму “Веном: Останній танець”. Головну роль у фантастичному екшені виконав британський актор Том Гарді.

Зрежисирувала стрічку Келлі Марсель, котра працювала над першими двома частинами. Окрім Тома Гарді, головні ролі зіграли Чиветел Еджіофор, Джуно Темпл, Рис Іфанс, Пеггі Лу, Аланна Убах та Стівен Грем.

Судячи з назви “Останній танець”, цілком ймовірно, що третій епізод стане останнім у серії фільмів.

Прем’єру Venom: The Last Dance у США заплановано на 25 жовтня 2024 року.

Гарді в серпні 2018 року заявив, що підписав контракт на головну роль у трьох фільмах про Венома. У вересні 2021 року Гарді заявив, що продюсери повинні будуть продовжувати розвивати медіафраншизу “Всесвіт Людини-павука від Sony” у майбутніх фільмах, додавши, що вони також зацікавлені у більшому перетині з медіафраншизою “Кінематографічний всесвіт Marvel” (КВМ). У квітні 2022 року на CinemaCon[en] Sony підтвердила, що “Веном 3” знаходиться в розробці. Незабаром після цього видання Production Weekly у своєму звіті про майбутні проєкти, що знаходяться в розробці, повідомило, що “Веном 3” буде вироблятися компаніями Arad Productions, Matt Tolmach Productions, Pascal Pictures, Hutch Parker Entertainment та Columbia Pictures. У червні Гарді повідомив, що працює над сюжетом разом із Келлі Марсел, яка також пише сценарій.

За виконання ролі у “Веномі 3” Гарді отримає гонорар у розмірі $20 млн.

Довідка. “Веном: Останній Танець” — майбутній американський супергеройський фільм, заснований на персонажі Marvel Comics Веномі. Створений компанією Columbia Pictures та поширюється Sony Pictures Releasing. Є продовженням фільму Веном 2: Карнаж (2021), а також частиною медіафраншизи “Всесвіт Людини-павука від Sony”. Сценарій написала Келлі Марсел на основі сюжету, створеного нею й Томом Гарді, який виконав роль Едді Брока/Венома.

У серпні 2018 року Гарді повідомив, що підписав контракт на участь у третьому фільмі про Веном, розробка якого розпочалася у грудні 2021 року, після виходу другого фільму. Марсель і Гарді працювали над сценарієм до червня 2022 року, а Марсель мала дебютувати як режисерка у жовтні того ж року. Додаткові актори приєдналися в середині 2023 року, тому зйомки розпочалися наприкінці червня 2023 року в Іспанії, але були припинені наступного місяця через страйк SAG-AFTRA 2023 року. Зйомки відновилися у листопаді після завершення страйку й майже завершилися на початку 2024 року, коли оголосили остаточну назву.

За сюжетом першого фільму, після зіткнення з уламками комети в Малайзії падає космічний шаттл. Один із астронавтів виявляється заражений інопланетним безформним симбіонтом і тікає під час перевезення до лікарні. Журналіст Едді Брок отримує завдання провести інтерв’ю з генеральним директором корпорації “Фонду життя” Карлтоном Дрейком, якому належав шаттл. Наречена Едді, Енн Вайєн, працює адвокатом і дізнається про загадкові смерті персоналу “Фонду життя”. Брок потай читає інформацію з її ноутбука та довідується про незаконні експерименти над людьми. Журналіст заводить із Дрейком мову про це, в результаті його звільняють за необґрунтовані звинувачення. Слідом звільняють і Вайєн – за те, що до даних їй таємних документів отримав доступ сторонній. Тим часом симбіонт, змінюючи кількох носіїв, прямує в Сан-Франциско.

Шість місяців потому Дрейк продовжує експерименти, в яких використовує трьох інших симбіонтів, добутих з шаттла. Він вірить, що симбіонти забезпечать виживання людства після неминучої екологічної катастрофи. Він шукає людей, здатних стати носіями, для чого використовує бездомних. Однак, прибульці рано чи пізно вбивають піддослідних.

Безробітний Едді стає свідком пограбування, проте не наважується завадити злочинцеві. Невдовзі його знаходить вчена Дорі Скірт з “Фонду життя”, обіцяючи надати докази злочинів Дрейка. Спершу він відмовляється від розслідування, та потім погоджується, адже йому скрізь відмовляють у роботі. Дорі проводить його до лабораторії, де той бачить серед піддослідних свою знайому, Марію. Брок намагається визволити її, тоді симбіонт переселяється з неї в Брока. Едді тікає, виявляючи надзвичайну силу та спритність, а також відчуває сильний голод. Тим часом Дрейк карає Скірт за її зраду, віддаючи на досліди, та посилає найманців спіймати симбіонта-втікача.

Симбіонт Брока починає говорити з ним як внутрішній голос. Коли за ним приходять найманці, істота атакує нападників та покриває Брока своєрідним органічним костюмом. Обоє домовляються, що симбіонт, який називає себе Веномом, житиме в його тілі, тоді як Брок взамін користуватиметься його здібностями для викриття злочинів Дрейка.

У штаб-квартирі “Фонду життя” Брок дізнається, що Дрейк злився з симбіонтом, який втік після падіння шаттла — Райотом. Прибулець замислює привезти на Землю з космосу більше симбіонтів, аби зробити їхніми носіями все людство. Дрейк(Райот) починає запуск ракети і прискорює його, ігноруючи всі правила та протоколи, а протестуючих проти цього вчених знищує. Веном встигає до запуску і стає на шляху Райота. Райот і Веном починають битися, але хоча Райот і значно сильніший, та у Венома “кращий носій”. Як результат вони все ж опиняються біля ракети. Райот перемагає і поглинає Венома, проте звук при старті ракети змушує симбіонтів покинути своїх носіїв. Райот, однак, встигає знову злитися з Дрейком та залізти в ракету, пронизавши перед цим Едді органічним лезом. Веном вселяється в помираючого Брока, зціливши носія. Вони встигають знищити двигун ракети, використовуючи покинутий Райотом меч. Райот гине в полум’ї, а Веном набуває форми парашута-щита, чим рятує носія, проте сам гине від полум’я.

За якийсь час потому при бесіді Едді з Енн з’ясовується, що Веном вижив і знаходиться в його тілі. Однак Брок не виказує цієї таємниці. Він дозволяє прибульцеві жити в його тілі, якщо той не буде вбивати і їсти людей, принаймні добрих. Вони заходять до супермаркету, де Веном зізнається, що йому сподобались чипси та шоколад.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.