Верховна Рада обрала нового голову Фонду державного майна

Джерело: перший заступник голови податкового комітету Ради Ярослав Железняк у Telegram

21 листопада Верховна Рада призначила Віталія Коваля новим головою Фонду державного майна. Його призначення 9 листопада схвалив  комітет Верховної Ради з питань економічної політики.

Віталій Коваль з вересня 2019 року очолював Рівненську ОДА, а з 24 лютого 2022 року – Рівненську ОВА. Рух “Чесно” свідчить, що у 2020 році Коваль був кандидатом на посаду міського голови Рівного від “Слуги народу”.

Фото: Ярослав Железняк

Він очолив громадську спілку “Рівненська обласна федерація греко-римської боротьби” у 2016 році. Крім того, протягом 2006 – 2019 років Віталій Коваль очолював та був співзасновником підприємств в аграрній, транспортній та будівельній галузях: ТОВ “Атлант-транс“, ТОВ “Інвесттрейдсервіс“, ТОВ “РГС-Логістикгруп“, ТОВ “ВВВ Монтаж” та ТОВ “Санако“.

Впродовж 2004 – 2006 років він працював у кредитному департаменті “Укргазбанку”.

Міжнародний демократичний союз у підсумковій резолюції, ухваленій у Вашингтоні, висловив всебічну підтримку Україні, закликавши світових лідерів допомагати нашій країні до перемоги над РФ. Міжнародні організації за участі американських конгресменів також стурбовані тим, що українська влада відмовила главі “Європейської Солідарності” Петру Порошенку взяти участь у Форумі IDU.

Сьогодні ввечері, 7 грудня, розпочинається юдейське свято Хануки, яке традиційно триватиме вісім днів.

Ведуча новин ВВС Маріам Моширі показала середній палець у прямому ефірі.

Очільник МЗС Великої Британії Девід Камерон заявив, що є вагомі аргументи для конфіскації заморожених російських активів і витрати їх на відновлення України.

Уперше за два роки Марк Цукерберг продав акції своєї компанії Meta Platforms Inc. за 185 мільйонів доларів.