Весілля експрокурора у Львові: Роксолана Москва за час роботи у ДБР придбала елітне авто

Джерело: Lviv.Media

Експрацівниця Львівського територіального управління Державного бюро розслідувань, Роксолана Москва, яка стала відомою завдяки розкішному весіллю під час війни, за час роботи на державній службі придбала елітний автомобіль Audi Q8.

Із власних джерел журналістам Lviv.Media стало відомо, що новий автомобіль був придбаний у 2021 році з салону, його ціна – понад 2,3 млн грн (близько 85 тис. доларів за тодішнім курсом).

Роксолана Москва влаштувалася на роботу у ДБР у 2018 році на посаду провідного спеціаліста сектору кадрової роботи та державної служби ТУ ДБР.

На той час директором ДБР був Роман Труба, а Роксолана Москва – племінниця його ексдружини.

Скандальна наречена пропрацювала у Бюро кілька років. А в березні 2022 року її звільнили. Проте Роксолана Москва вирішила повернутися на роботу в ДБР.

Через пів року після звільнення Восьмий апеляційний адміністративний суд поновив її на посаді, ще й стягнув на її користь 231 тис. грн за вимушений прогул. ДБР з цим рішенням не погоджується і оскаржує його у Верховному суді.

За даними видання Lviv.Media, Роксолана Москва досі володіє цим автомобілем і у 2023 році вона щонайменше сім разів порушувала правила паркування й за це її штрафували. Але Роксолана не оплачувала штрафи вчасно, тому гроші з неї стягувала виконавча служба.

Після розголосу та обурення українців через пишне та коштовне весілля Роксолани Москви, у ДБР прокоментували цю ситуацію і зазначили, що Роксолана майже два роки не працює у Бюро, а за вчинки експрацівників вони не відповідають.

“В історії з гучним весіллям у Львові ключовим фактом є те, що наречена – це колишня працівниця Теруправління ДБР у Львові. Вона наказом була звільнена з ДБР вже майже два роки тому. Тому ДБР не може нести й не несе жодної юридичної чи моральної відповідальності за її вчинки”, – заявила радниця з комунікацій Державного бюро розслідувань Тетяна Сапьян.

У Центрі протидії корупції прокоментували придбання експрацівницею ДБР елітного автомобіля Audi Q8 й зазначили, що ДБР це мало б зацікавити.

“ДБР всіляко відхрещується від скандальної нареченої Роксолани Москви. Доводять, що її звільнили ще у 2022 році, тому які питання?Але журналісти Lviv.Media знайшли ще один цікавий факт. Саме під час роботи в ДБР Москва придбала новий Audi Q8. Цікаво, чи вистачило б офіційної зарплати, щоб купувати такі авто? ДБР це не цікавило? Чи якщо ти племінниця колишньої дружини ексдиректора ДБР, то тобі все можна?”, – зауважили у ЦПК.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.