Від початку доби відбулося 42 бойових зіткнення: на Покровському напрямку найбільше атак

Джерело: Генеральний штаб ЗСУ

У Генеральному штабі ЗСУ розповіли про ситуацію на фронті станом на 13:00 4 червня. Відтак, вже з початку поточної доби відбулося 42 бойових зіткнення між українськими захисниками та російськими окупантами.

Українські воїни жорстко відповідають на штурмові і наступальні дії російських загарбників, знищують піхоту та техніку.

Не полишає ворог завдавати підступних ударів артилерією зі своєї території по прикордонню Чернігівської та Сумської областей. Так, з напрямку Єлизаветівка (РФ) завдано удару по Кіндратівці, з Сухіновки (РФ) по Катеринівці, з Кириловки (РФ) по Єліному.

Також російські терористи зі своєї території продовжують бити керованими авіаційними бомбами по Харківщині. Зокрема, ворог завдав удару двома КАБами по Вільчі.

На Куп’янському напрямку з початку доби українськими військами відбито три атаки в районі Синьківки та Ямполя. Ще два боєзіткнення триває поблизу Степової Новоселівки та Стельмахівки. Ситуація контрольована.

На Сіверському напрямку наші захисники відбили один ворожий штурм поблизу Білогорівки.

Тричі загарбники спробували атакувати на Краматорському напрямку, біля Кліщіївки та Калинівки. Обидві спроби були невдалими. Ще одне боєзіткнення триває в районі Андріївки. Підрозділи Сил оборони контролюють ситуацію.

На Покровському напрямку сьогодні найвища інтенсивність атак ворога. Загальна кількість бойових дій з початку доби тут зросла до 25. Бої тривають поблизу Новоолександрівки, Євгенівки, Прогресу, Калинового, Новопокровського. 11 атак наші воїни відбили, ще 14 – тривають. Ситуація напружена, але контрольована.

На Курахівському напрямку від початку доби підрозділи Сил оборони відбили одну штурмову дію біля Красногорівки, ще одне боєзіткнення триває.

На Времівському напрямку ворог тричі атакував біля Старомайорського, Костянтинівки та Золотої Ниви. Успіху не мав. Втрат позицій не допущено.

На Оріхівському напрямку російські війська намагалися потіснити наші підрозділи в районі Роботиного. Зазнали невдачі та відійшли.

На Придніпровському напрямку, в районі плацдарму на лівобережжі Дніпра, агресор намагався двічі штурмувати наші позиції поблизу Кринок. Атаки відбито. Ситуація контрольована.

На решті напрямків ситуація без особливих змін.

На Миколаївщині відновили Центр первинної медико-санітарної допомоги №4, який зазнав руйнувань внаслідок атаки ЗС РФ ще восени 2022 року. На початку вересня 2022 року уламками від боєприпасів у будівлі вибило вікна та двері.

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.