«Відбувся комунікаційний збій»: Маляр прокоментувала свою хибну заяву про нібито звільнення Андріївки

Джерело: Ганна Маляр у Telegram

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр прокоментувала свою хибну заяву про те, що українські захисники нібито звільнили від окупантів Андріївку Донецької області й зазначила, що відбувся комунікаційний збій.

“Уточнюю з приводу інформації про звільнення Андріївки. Я не викладаю таку інформацію без координації та узгодження з військовими. Наразі відбувся комунікаційний збій між декількома джерелами інформації, які доповідають безпосередньо з місця подій. В Андріївці є певний успіх та станом на зараз тривають важкі бої”, – прокоментувала Маляр попередню свою заяву про нібито звільнення Андріївки.

Сьогодні, 14 вересня, Ганна Маляр повідомила про те, що ЗСУ звільнили Андріївку.

“Андріївка наша. Закріплюємося на зайнятих позиціях”, – написала Маляр.

Однак згодом пресслужба третьої окремої штурмової бригади заявила, що повідомлення про взяття Андріївки є хибним та передчасним.

“Наразі тривають серйозні і важкі бої в районах Кліщіївки та Андріївки. Подібні заяви є шкідливими, несуть загрозу для життя особового складу та шкодять виконанню бойових завдань”, – зазначили у третій окремій штурмовій бригаді.

Згодом Ганна Маляр відредагувала своє повідомлення, де написала: “Андріївка. Ситуація дуже складна і мінлива. Тримаємо кулаки за наших”.

Скріншот

22 червня в Україні відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. Ця дата присвячена пам’яті мільйонів українців, які загинули під час воєн і збройних конфліктів.

Триває 1580-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягнули понад 1,3 млн осіб.

У ніч на 21 червня українські сили завдали ударів по об’єктах військової логістики, нафтової інфраструктури та системах протиповітряної оборони РФ. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на півострові повністю зупинений продаж пального приватним особам та недержавним підприємствам.

Унаслідок російських обстрілів на Херсонщині за минулу добу загинула одна людина, ще дев’ятеро дістали поранення.