Відеоігри стають все привабливішими для Голлівуду — Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Індустрія розважального кіно переживає революцію, а гравці стають новими суперзірками на екранах. Після успіху фільму “The Super Mario Bros.” та серіалу “The Last of Us” – Голлівуд звернув увагу на потенційно вигідний світ відеоігор як джерело натхнення для кіно- та телевізійних продуктів.

За словами Надії Торн, однієї з авторів гри Dredge, індустрія відчуває справді пильний інтерес до відеоігор. Запити від великих студій, таких як Story Kitchen, яка займалася адаптацією “Їжак Сонік” (Sonic the Hedgehog), свідчать про цей тренд.

Крайні адаптації, які виходили на екрани, демонстрували великий комерційний успіх та здатність привернути увагу критиків. Наприклад, серіал Fallout від Amazon залучив понад 65 мільйонів глядачів, а фільми про “Їжака Соніка” зібрали понад 700 мільйонів доларів світового бокс-офісу.

Голлівуд також зацікавлений в адаптаціях інді-ігор, таких як Dredge і Disco Elysium, які мають потенціал для цікавих історій.

Цей вибух інтересу можна пояснити зростанням поваги до вихідного матеріалу. Подібно до серіалу HBO “The Last of Us”, де кожну дрібницю з оригінальної гри ретельно відтворили на екрані, Голлівуд тепер демонструє більшу увагу до деталей та повагу до відповідності вихідному матеріалу.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.