Війська РФ атакували енергетичну інфраструктуру на Київщині
Джерело: Міненерго
Росіяни атакували енергетичну інфраструктуру на Київщині, залишивши без світла частину Київської та Чернігівської областей.
Внаслідок удару БпЛА без електропостачання залишаються мешканці Київської та Чернігівської областей, – зазначили у повідомленні Міненерго.
Зауважується, що на місці пошкоджень продовжують працювати ремонтні бригади. Нині енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше відновити електропостачання.
Тим часом, міський голова Славутича Юрій Фомічев повідомив, що у місті відсутнє електропостачання після атаки росіян по підстанції.
Маємо влучання в підстанцію 330. Місто без електроживлення. Наслідки уточнюються. Пожежники працюють над ліквідацією наслідків, пожежі, – мовиться у повідомленні.
Окремо він зауважив, що місто намагається перейти на нові джерела живлення. Фомічев додав, що через обстріл воду будуть подавати по годинах, водночас живлення звʼязку продовжать.
Додамо, днями у Чернігівській області через російські обстріли 177 населених пунктів залишилися без електропостачання.
Також вранці 30 вересня російські окупанти атакували Бобровиччину у Чернівській області. Без світла залишились десятки тисяч абонентів.
- Контррозвідка Служби безпеки затримала ще двох агентів російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), які коригували комбіновані атаки окупантів по Донеччині.
- Кількість постраждалих внаслідок російської атаки на місто Дніпро зросла до 20.
- Російські окупанти пізно атакували Харків низкою безпілотників. Ціллю стала енергетична інфраструктура.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.