Військового Степана Барну нагородили медаллю «За військову службу»
Джерело: Ірина Геращенко/Telegram
Президент України Володимир Зеленський постановив нагородити медаллю “За військову службу Україні” старшого сержанта 10-ї ОГШБр ЗСУ Степана Барну.
Барна був головою Тернопільської ОДА, проте у 2018 році підписав контракт резервіста й очолив новостворену 105-ту окрему бригаду територіальної оборони в області.
У 2019 році склав повноваження голови й в жовтні цього ж року підписав контракт з 10-ю окремою гірсько-штурмовою бригадою.
Від початку повномасштабного вторгнення Степан Барна захищає Україну на фронті.
- Фото: Ірина Геращенко/Telegram
- Фото: Ірина Геращенко/Telegram
Співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко привітала військового.
“Безумовно, Степан і його побратими з 10 гірсько-штурмової бригади заслуговують найвищих нагород. Більше двох років вони на бахмутському напрямку, тримають оборону, демонструючи високий героїзм і жертовність. Степанчику, наш дорогий, пишаємося і чекаємо вдома живим і здоровим. Вітаємо від всієї Європейської Солідарності!” – написала вона.
- Командир 12-ї бригади спеціального призначення “Азов” Національної гвардії України, полковник Денис Прокопенко, нагородив бійців заслуженими відзнаками Національної гвардії України. Вручені нагороди охоплювали “За доблесть”, “За відвагу”, “За звитягу”, “За стійкість та незламність” і “За сумлінну службу”.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.

