Військовий «Терен», який втратив ноги, готовий стати головним героєм шоу «Холостяк»

Фото: instagram.com/tsvit_terenu/

Джерело: шоу Жені Яновича “20:23

Ветеран російсько-української війни Олександр “Терен” Будько, який втрати на фронті обидві ноги, розповів, що готовий стати головним героєм шоу “Холостяк”.

“Терен” уточнив, що хотів би стати учасником “Холостяка”, аби сформувати позитивний образ ветерана всередині суспільства.

“Я б не відмовився від участі у цьому проєкті. Але в більшості саме за соціальною складовою. Ну, прикиньте, хлопець без ніг, ветеран — холостяк. І за нього “б’ються” 10 чи 15 жінок. Це ж прям класно. Я просто пропагую і намагаюсь сформувати позитивний образ ветерана у суспільстві”, – пояснив він.

На думку Олександра, такий масштабне шоу беззаперечно дуже позитивно вплинуло б на його місію.

“Тому, якщо хтось хоче запросити мене на програму “Холостяк”, то будь ласка. Я готовий розглянути всі пропозиції”, – додав військовий.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.