Вірменія підписала план військової співпраці з НАТО
Джерело: пресслужба Міноборони Вірменії
Вірменія та НАТО погодили програму військової співпраці на 2024 рік та окреслили напрями взаємодії. Сторони провели консультації під час візиту заступника начальника Генштабу Вірменії Артура Єрояна до штаб-квартири Альянсу у Брюсселі.
29-30 квітня делегація Вірменії взяла участь у щорічних обговореннях Міністерства оборони країни та Програми розвитку оборонної освіти НАТО у штаб-квартирі Альянсу.
Під час зустрічі обговорили сторони погодили програму співпраці на 2024 рік та намітили перспективи співпраці на 2025 рік.
У межах зустрічі Артур Єроян також провів особисту бесіду з директором співпраці в галузі безпеки Міжнародного військового штабу НАТО генерал-лейтенантом Дачаном Тіберіу Шербаном.
Було обговорено нинішні програми військової співпраці та можливості їхнього розширення.
Зараз Вірменія бере участь у військових навчаннях НАТО “Хоробрий воїн”. З 30 квітня медичний батальйон міноборони країни перебуває на полігоні в Угорщині. У маневрах беруть участь військово-медичні підрозділи з 32 країн. Навчання триватимуть до 10 травня.
У березні вірменський прем’єр-міністр Нікол Пашинян заявив, що Вірменія вийде з Організації Договору про колективну безпеку на чолі з РФ, якщо та не виконає своїх зобов’язань перед Єреваном та не визначить свою зону відповідальності у країні
- Вірменія більше не може покладатися на Росію як на свого основного оборонного та військового партнера, оскільки Москва неодноразово підводила її. Тому Єреван повинен подумати про налагодження тісніших зв’язків зі Сполученими Штатами та Францією.
- 1 лютого у Вірменії набув чинності Римський статут, що означає офіційне приєднання країни до Міжнародного кримінального суду.
- Вірменський регуляторний орган зупинив на 30 днів діяльність компанії “Тоспа”, що ретранслює програму “Sputnik Вірменія”.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.