«Вівторок – повертаюсь на фронт» : Катерина «Пташка» Поліщук вступила в іншу бригаду

Джерело: Катерина Поліщук/Facebook

Українська захисниця Катерина Поліщук, відома за позивним “Пташка” повертається на фронт, але вже у складі іншої бригади.

Джерело: Катерина Поліщук/Facebook

“В кожного приходить момент, коли все. Сили вичерпані. Але коли тебе чекають, коли тебе потребують… я не знаю, як це називається.

Вівторок – повертаюсь на фронт. В складі іншої бригади. Але все розповім по порядку. Мене вистачило ненадовго. Це мій максимум відпочинку. Коли мене запитують, як же я буду повертатись… не знаю. Думаю, не доведеться. Надіюсь.

Київське море побачила і погнали далі:) а здоровʼя почекає. Всім цьом”, – написала Пташка.

Нагадаємо, на початку цього тижня захисниця Маріуполя оголосила про припинення співпраці з 59-ю окремою мотопіхотною бригадою.

Тоді вона підкреслила, що наразі потребує спокою, проте обіцяла повернутися.

У Краснодарі жителі одного з мікрорайонів вийшли на протест через відключення електрики та перекрили вулицю.

США попередили, що Іран, імовірно, здатен розробити матеріал для ядерної зброї протягом одного-двох тижнів. Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен на форумі Aspen Security Forum у Колорадо.

Останніми тижнями вся увага була прикута до дій Заходу: саміти НАТО та Європейської політичної спільноти надали союзникам можливості посилити підтримку України. Тим часом Китай активніше займається підривною діяльністю проти Сполучених Штатів та їхніх союзників.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.