Внаслідок нічної ракетної атаки РФ по Костянтинівці пошкоджено 18 цивільних об’єктів

Джерело: МВС України

Сьогодні вночі, 1 березня, армія РФ атакувала Костянтинівку чотирма ракетами “С-300”, внаслідок чого пошкоджено щонайменше 18 цивільних об’єктів.

Фото: Національна поліція

Одна з російських ракет влучила в адмінбудівлю поліції. Загалом ворог пошкодив вже 37 поліційний відділків Донеччини.

Через російську агресію також пошкоджено лікарню, два дитячих садки, хлібзавод, дві будівлі промислового підприємства, 10 житлових будинків, з яких шість багатоквартирних, і автомобіль.

Інформація про постраждалих не надходила.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.