Внаслідок ракетної атаки по Києву пошкоджено будівлю станції метро «Лук’янівська»
Джерело: Віталій Кличко у Telegram
Сьогодні, 29 грудня, внаслідок ракетної атаки по Києву пошкоджено будівлю станції метро “Лук’янівська”.
Сьогодні вранці росіяни ракетами масовано атакували Україну. Зокрема, внаслідок ворожих обстрілів вибухом пошкоджено будівлю станції метро “Лукʼянівська”.
Наразі станція працює лише як укриття. Поїзди проїжджають станцію без зупинки.
У КМВА повідомили про попередні наслідки масованої ракетної атаки росіян на Київ.
У Шевченківському районі попередньо є пошкодження житлового будинку. Також є загоряння на території гаражів.
У Святошинському зафіксовано загоряння житлового багатоповерхового будинку. На іншій локації є загоряння припаркованих автомобілів. Попередньо – один потерпілий.
У Подільському районі є загоряння на території складських приміщень та руйнування на території нежитлової забудови. Попередньо багато постраждалих.
У Дарницькому районі є пошкодження житлового будинку. Попередньо, без потерпілих та загоряння.
- Росіяни ракетами атакували Львів. Є влучання у житловий будинок.
- Окупанти масована атакують Україну ракетами. Вибухи, зокрема, пролунали у Дніпрі. Є наслідки.
Українські війська відновили втрачені позиції під Вовчанськом, тоді як росіяни просунулися поблизу Торецька, Покровська, Курахового, Роботиного та на Курщині.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.