Вночі війська РФ вдарили по Харкову: є постраждалі

Джерело: мер Харкова Ігор Терехов

Близько 2 години ночі 30 травня російські окупанти атакували Харків. Є приліт по критичній інфраструктурі та кілька постраждалих.

За даними Терехова, на місці удару зайнялась пожежа. Росіяни перебили газогін, пошкоджень зазнали і навколишні будинки, у яких вибито шибки.

Згодом Терехов повідомив, що внаслідок нічного обстрілу постраждало четверо осіб.

16 червня голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що у наступні кілька тижнів ситуація в українській енергосистемі суттєво погіршиться. Зокрема з 11:00 до 23:00 графіки відключень плануються дещо більшими, ніж у решту часу доби.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 19:00 16 червня. За добу кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88.

Віталій Ступаєнко, ведучий івенту, з якого вигнали одеситку Юлію Карабаджак через мовне питання, вже записав відео з вибаченнями, пояснивши поведінку організаторів “недоопрацюванням”.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня у Грузії сталися три землетруси. Перші підземні поштовхи зафіксували о 17:16.