Volkswagen планує додати ChatGPT у свої автомобілі

Джерело: GSM Arena

Німецький автовиробник Volkswagen заявив про наміри додати підтримку чат-бота ChatGPT на основі штучного інтелекту в свої автомобілі, оснащені голосовим помічником IDA.

За даними видання, інтеграція, запланована на другий квартал цього року, починаючи з Європи, спочатку буде доступна в серії електромобілів Volkswagen, включаючи ID.7, ID.4, ID.5, ID.3, а також їхні нові моделі Tiguan, Passat, Golf.

Тоді як водіям у Сполучених Штатах доведеться почекати, оскільки Volkswagen зауважив, що ця функція все ще розглядається та проходить внутрішні схвалення для цього ринку.

Повідомляється, що ChatGPT, розроблений компанією OpenAI, останнім часом привернув значну увагу світу, а Volkswagen став найбільшим автовиробником, який готовий впровадити цю технологію.

Водночас інший німецький автовиробник Mercedes-Benz вже інтегрував розмовного ШІ-бота у свою інформаційно-розважальну систему MBUX ще в червні.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.