Волонтери зі «Сміливі відновлювати» допомогли ліквідовувати наслідки атак РФ у Києві (фото)

Джерело: Букви

Волонтери з організації “Сміливі відновлювати” допомогли ліквідовувати наслідки російських атак в Києві у Голосіївському районі.

Фото: Букви

Фото: Букви

Волонтери зі “Сміливі відновлювати” з 2022 року допомагають розбирати завали й прибирати у багатьох пошкоджених під час боїв будинках в Києві та області.

Фото: Букви

Фото: Букви

“Сміливі Відновлювати” — волонтерська ініціатива з відновлення міст і сіл після вторгнення окупантів. Вони допомагають людям, будинки яких постраждали від російського вторгнення. 

Фото: Букви

Фото: Букви

Щовихідних та у робочі дні волонтери ініціативи їздять на толоки в Київській області, переважно в Ірпінь, Бучу, Гостомель та навколишні села.

Фото: Букви

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.

Половина поставок озброєння не надходить в Україну вчасно, що ускладнює ведення бойових операцій на фронті.