Ворожий корабель «Серпухов» знищив військовий РФ, який перейшов на українську сторону — ГУР

Джерело: Радіо Свобода, Легіон “Свобода Росії”

У квітні ГУР провело операцію проти ворожого малого ракетного корабля “Серпухов”. Виявилося, його зсередини знищив військовий Балтійського флоту РФ, який перейшов на бік України.

У 2023 році через проєкт ГУР “Хочу жить” на зв’язок із Легіоном “Свобода Росії” вийшов чинний військовий РФ на позивний “Гога”, який мав доступ до державної таємниці.

“Гога” підпалив один з передових ракетних катерів російського флоту та викрав секретні документи.

“Протягом тривалого часу, із загрозою для власного життя він надавав Легіону важливу інформацію. Після того, як перебування на кораблі та подальша робота на користь сил опору стала загрозливою, були сплановані та проведені активні дії всередині корабля. Внаслідок проведеної диверсії вдалося зсередини зруйнувати приміщення корабля та повністю знищити засоби зв’язку та автоматизації”, – розповіли у Легіоні.

Українські спецслужби вивели “Гогу” разом із секретними документами з території РФ.

  • У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України повідомили деталі про пошкодження російського корабля “Серпухов”

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.