Вперше в українському футболі чоловічу команду очолить жінка-тренерка
Джерело: пресслужба ФК “Ворскла”
Українська футболістка Ія Андрущак стала першою жінкою, яка офіційно очолить чоловічу футбольну команду “Ворскла” U-19.
“Ексгравчиня жіночої “Ворскли” і Національної збірної України, яка має безліч титулів та відзнак українського футболу, погодилася на пропозицію клубного керівництва попрацювати з найближчим резервом “Біло-зелених””, – йдеться у повідомленні клубу.
Контракт розрахований на пів року.
Перший матч під її керівництвом “Ворскла” U19 відбудеться в п’ятницю, 10 листопада. Це буде виїзна гра проти “Оболоні” у рамках Молодіжної ліги.
Відомо, що до цього Андрущак, яка завершила свою футбольну кар’єру у серпні 2021 року, вже мала досвід у тренерських штабах жіночої збірної України та “Ворскли”, але самостійного тренерського досвіду у неї не було.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника повітряних атак рашистів по Запоріжжю. Ним виявився місцевий мобілізований, який самовільно залишив військову частину і пішов на співпрацю з ФСБ.
У ніч на 23 червня оператори Сил безпілотних систем ЗСУ уразили ударні дрони противника, засоби ППО, об’єкти енергетичної інфраструктури, паливно-мастильні матеріали та логістичний транспорт.
У Франції на тлі сильної спеки за останні кілька днів потонуло щонайменше 40 осіб.
Рідкісний метеорит, знайдений у пустелі Сахара, може містити перші прямі докази існування давнього планетарного тіла, яке зникло на початку формування Сонячної системи.