Вулкан Етна викинув лаву та п’ятикілометровий стовп попелу під час виверження

Джерело: ANSA

На італійській Сицилії почалося чергове виверження вулкана Етна, під час якого він викинув лаву та п’ятикілометровий стовп попелу.

За даними видання, викинуті попіл та лапілі (дрібні шматочки затверділої в польоті лави) нагадували велику колону. Вулканічний попіл з Етни насунувся на сусідню Катанію, однак повітряний простір місцевого аеропорту не закривали, як це було за попереднього виверження.

Інформації про постраждалих або руйнування внаслідок виверження сицилійського вулкану не було.

Вулкан заввишки 3 330 метрів може прокидатися кілька разів на рік, викидаючи лаву та попіл високо над середземноморським островом. Останнє велике виверження відбулося у 1992 році.

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Експерти з питань безпеки заявили, що стався “фундаментальний збій безпеки”, оскільки озброєний чоловік зміг наблизитися до Дональда Трампа достатньо близько, щоб вистрелити під час мітингу передвиборчої президентської кампанії.

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.