Викрито працівників пологового будинку, які безпідставно нарахували собі понад 400 тис. грн

Джерело: Харківська обласна прокуратура

Директорці та головній бухгалтерці одного з харківських пологових будинків повідомлено про підозру в безпідставному нарахуванні собі доплат і премій на понад 400 тисяч гривень.

Фото: Харківська обласна прокуратура

За даними слідства, у вересні 2022 року керівниця комунального закладу охорони здоров’я запропонувала головній бухгалтерці “закривати очі” на явно завищений посадовий оклад директорки. В обмін на це директорка пообіцяла щомісяця підписувати накази про преміювання своєї спільниці і “не буде звертати уваги” на отримання надбавки головною бухгалтеркою. Проте надбавки та доплати головному бухгалтеру не передбачені відповідно до Положення про порядок встановлення надбавок і доплат та штатного розпису.

Відтак підозрювані в період з жовтня 2022 року по липень 2023 року безпідставно нарахували собі доплати і премії на понад 400 тис. гривень.

За процесуального керівництва Салтівської окружної прокуратури м. Харкова їм повідомлено про підозру в привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого в умовах воєнного стану, за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 191 КК України).

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.