Вимагав наповнити пальним бутель з-під води: у Києві чоловік напав з ножем на оператора АЗС

Фото: Нацполіція
Джерело: Поліція Києва
У Дніпровському районі Києва чоловік напав із ножем на оператора АЗС через те, що той відмовився налити йому пальне у бутель з-під води.
Зловмисник вимагав у працівників заправки наповнити паливом його бутель з-під води, що заборонено правилами АЗС. Відтак, отримавши відмову, він вдарив ножем у руку 53-річного оператора автозаправної станції. Лікарі швидкої надали постраждалому допомогу на місці події.
За вчинене зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
На місці події правоохоронці виявили 20-річного уродженця Хмельниччини. Відразу після скоєного, його на місці затримали працівники охоронної компанії.
Нападника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
- Фото: Нацполіція
- Фото: Нацполіція
Нараз слідчі Дніпровського управління поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
- У Києві чоловік з ножем напав на військовослужбовців Деснянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
- На Волині чоловік напав із ножем на працівників військкомату. Внаслідок нападу поранення отримав військовий Другого відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП на імʼя Олександр.
- 21 лютого у Київському районі Полтави мешканець Полтавського району здійснив розбійний напад на продавчиню одного з рибних магазинів.
Росіяни знову атакували автозаправні станції в місті Суми. Внаслідок ударів по двох АЗС поранені троє людей.
Результати опитування IBRiS у Польщі продемонстрували стрімке зростання підтримки президента Кароля Навроцького. Відбувається це на тлі відкликання врученого президенту України ордену.
Шведська міністерка з питань клімату Роміна Пурмохтарі прийшла на засідання Ради ЄС у Люксембурзі з незвичним супутником – своїм тримісячним сином Адамом. Це був перший випадок, коли немовля взяло участь у засіданні міністрів ЄС.
До суду скерували справу командира батальйону безпілотних систем, який в листопаді 2025 року зібрав на шикування військовослужбовців, після чого російські окупанти завдали ракетного удару.
У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.

