Warner Bros. показала перший постер «Джокера 2» та анонсувала дату виходу трейлера

Джерело: CBR

Кінокомпанія Warner Bros. опублікувала перший постер фільму “Джокер: божевілля на двох” та назвала дату виходу трейлера.

Зокрема на постері можна побачити головних героїв стрічки — Артура Флека (Джокера), якого на екрані втілить, як і в першій частині, Хоакін Фенікс, та Харлі Квін, яку зіграє співачка Леді Гага. Вони зображені в танці.

Водночас стало відомо, що дебютний трейлер вийде у ніч на 10 квітня.

Сюжет другої частини “Джокера” розповість про заплутаний роман між Артуром Флеком та Харлі Квін. Основні дії фільму відбуватимуться у лікарні Аркхем. При цьому вказано, що до проєкту приєдналися також Брендон Глісон, Зазі Бітц, Кетрін Кінер та Джейкоб Лофланд.

Прем’єра фільму “Джокер: божевілля на двох” запланована на 4 жовтня 2024 року. Стрічка не увійде до нового кіновсесвіту Джеймса Ганна і розвиватиметься паралельно спільному канону з “Бетменом” Метта Рівза та іншими проєктами DC.

У Бангладеш через сильну спеку закрили навчальні заклади країни. Відтак 33 мільйони учнів пішли на вимушені канікули.

Президент Франції Емманюель Макрон в четвер, 25 квітня, закликав до посилення більш інтегрованої європейської оборони, зазначив, що континент не повинен стати васалом США і окреслив своє бачення Європейського Союзу на глобальній арені.

Литва може зайняти активну позицію у питанні повернення українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни. Як сказав міністр оборони Литви Лаурінас Кащюнас, будь-які заходи будуть розглядатися після оцінки дій Польщі у цій сфері.

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли про детальний план щодо того, як відмовитися від куріння.

Під підозрою головний сержант та молодший інспектор прикордонної служби, які працювали на ПП “Устилуг”. За даними Державного бюро розслідувань, обидва допомогли виїхати за кордон військовозобов’язаним чоловікам.