Ярослава Магучіх з новим рекордом здобула перемогу на першому турнірі 2024-го року

Джерело: “Суспільне. Спорт”

Українська спортсменка Ярослава Магучіх встановила новий найкращий результат сезону у світі у стрибках у висоту – 2.04 м, здобувши тим самим перемогу у змаганнях World Athletics Indoor Tour в німецькому Котбусі.

Зазначається, що впродовж сезону-2023 Магучіх здобула 14 міжнародних перемог, зокрема вперше в кар’єрі виборола “золото” світової першості та чемпіонату Європи в приміщенні, а також захистила звання чемпіонки Діамантової ліги з легкої атлетики.

У січні минулого року Ярослава посіла на турнірі перше місце з результатом 1.98 метра.

У цьому році найрейтинговішою суперницею українки в Котбусі стала естонка Елізабет Піхела — 23-тє місце у світовому рейтингу World Athletics. Топ-50 заліку також представляли Айріне Пальшите з Литви (45-та) і Гета Туурі з Фінляндії (46-та).

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.