Yasno почне відключення боржників від електроенергії

Джерело: телемарафон

Компанія-енергопостачальник Yasno з Києва планує розпочати відключення боржників від електроенергії з 29 січня. Про це повідомив генеральний директор компанії Сергій Коваленко під час національного телемарафону, коментуючи скасування Кабміном мораторію на відключення комунальних послуг та нарахування пені населенню.

“Перші відключення почнуться десь 29 січня”, – заявив Коваленко.

Щодо попереджень для боржників, він вказав, що компанія використовує два типи попереджень. Перше – це сповіщення у різні месенджери, СМС тощо про наявність боргу та необхідність його сплати. Друге – це офіційне попередження, що надсилається за 10 днів до відключення і надає споживачеві час для розв’язання проблеми.

Він також наголосив, що розсилка попереджень почнеться не одразу для всіх боржників, а відбудеться покроково, враховуючи рейтинг боржників за сумою та тривалістю заборгованості. Коваленко наголосив, що компанія готова розглядати індивідуальні випадки та укладати договори розстрочки для тих, хто має труднощі у виплаті боргу.

Для відновлення електропостачання необхідно сплатити борг. Після цього потрібно отримати рахунок на підключення та оплатити його, оскільки відключення та підключення є платними послугами. Колеги з мереж компанії Yasno протягом 5 днів виконують фізичне підключення абонента до системи постачання електроенергії.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.