ЄС «впевнений», що пакет допомоги Україні буде погоджено за кілька тижнів, – Politico

Джерело: Politico

Politico з посиланням на джерела в ЄС повідомили, що Європейський Союз “впевнений”, що пакет допомоги на суму 54 мільярди доларів буде схвалений “протягом кількох тижнів”.

У виданні зазначають, що Угорщина готова піти на компроміс після того, як у грудні наклала вето на чотирирічний план допомоги.

“Дуже малоймовірно, що країни ЄС приймуть рішення, яке дасть Угорщині можливість постійно шантажувати”, – підкреслив один європейський дипломат, додавши, що Віктору Орбану будуть зроблені деякі поступки.

У звіті йдеться, що чиновники розглядають можливість перегляду фінансування у 2025 році після того, як Угорщина вимагала переглядати допомогу щороку.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.