Євген Клопотенко опублікував фото з нареченою біля РАЦСу

Джерело: Євген Клопотенко

Відомий український кулінар Євген Клопотенко опублікував фото біля РАЦСу, де він стоїть з дівчиною у весільній сукні.

Обраницею Клопотенка стала солістка гурту OY Sound System та учасниця “Голосу краіни-13” Вікторія Родко, яка також опублікувала фото у весільній сукні з Клопотенком у сторіз.

Фото: instagram.com/viktoria_rodko/

Сам кулінар описав імовірне весілля однією фразою, яку розділив на три частини, опублікувавши їх у різних соцмережах.

Так, в Instagram він написав “Щастя любить..,” і вказав, що продовження – у його Telegram-каналі.

Там він написав “…тишу і коли…”, додавши, що закінчення фрази – у соцмережі X (Twitter). Тут він закінчив речення “… коли про нього мовчать”.

Варто зауважити, що у коментарях в Instagram Клопотенка не всі повірили в одруження. Поки дехто залишав привітання, інші користувачі зазначали, що вважають подію розіграшем.

“Щось крокси нареченого наводять на якийсь розіграш або зйомку реклами))) буду рада помилитися! Вітання!!!!”, – написала одна з користувачок соцмережі.

  • В Кувейті пара розлучилася лише через три хвилини після того, як їх оголосили чоловіком і дружиною. Вони посварились і ще навіть не вийшли з будівлі суду, як вирішили розлучитись. Вважається, що це найкоротший шлюб в історії країни.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.