Євро-2024: Україна перемогла Словаччину з рахунком 2:1

Джерело: Букви

Сьогодні, 21 червня, збірна України з футболу перемогла Словаччину у другому турі Євро-2024 з рахунком 2:1.

На 17-ій хвилині гри збірна України пропустила гол. Відтак перший тайм Україна програла Словаччині з рахунком 0:1.

У другому таймі збірна України вийшла вперед з рахунком 2:1. До кінця гри словаки не зрівняли рахунок.

Отже, Україна здобула три очки й посіла третє місце в групі Е.

Для України – це другий матч на чемпіонаті Європи-2024 з футболу. Нагадаємо, що в першій грі на Євро-2024 збірна України програла Румунії з рахунком 0:3.

Вже 26 червня збірна України проведе матч із Бельгією.

Довідка. Чемпіонат Європи з футболу 2024 року, або ж Євро-2024 – 17-й чемпіонат Європи з футболу. Відбуватиметься з 14 червня до 14 липня 2024 року в Німеччині.

Німеччину, як країну, що приймає турнір, виконком УЄФА обрав у вересні 2018 року на своєму засіданні. Для Німеччини це вже третє проведення змагань: перше – у Західній Німеччині 1988 року, а друге – 2020 року, коли відбулись чотири матчі на мюнхенській Альянц Арені. Однак це вперше, коли змагання проводяться в колишній Східній Німеччині.

Італія захищатиме свій титул чемпіона Європи.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 23 жовтня. З початку доби відбулося 132 бойових зіткнення.

Проблема адаптації ветеранів та ветеранок з інвалідністю гостро стоїть на порядку денному суспільства сьогодні –…

115 українських та закордонних культурних діячів звернулися до ЮНЕСКО з проханням вплинути на Президента України Володимира Зеленського, щоб він припинив “невчасний демонтаж культурної спадщини” Одеси до закінчення війни.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативні ситуацію на фронті станом на 22:00 22 жовтня. Ситуація на Покровському та Курахівському напрямках залишається напруженою – ворог зосереджує там основні наступальні зусилля.

Згідно з першими результатами інструментально-лабораторних досліджень, які були проведені спеціалістами Центру досконалості протимінної діяльності та екологічної безпеки, у ґрунтах на деокупованих територіях Миколаївщини виявили підвищений вміст важких металів (миш’яку, свинцю, міді, цинку) та залишків вибухових речовин.