З 2014 року члени НАТО витратили на оборону $600 млрд

Джерело: The Telegraph

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що європейські члени НАТО та Канада збільшили витрати на оборону до рекордного рівня.

Столтенберг сказав, що члени Альянсу витратили 600 мільярдів доларів на оборону з 2014 року, після того, як Росія незаконно анексувала Крим, що спонукало їх скасувати скорочення військових витрат.

“Минулого року ми побачили безпрецедентне зростання на 11% серед європейських союзників і Канади. Цього року я очікую, що 18 союзників витрачатимуть 2% свого ВВП на оборону. Це ще один рекорд і шестикратне збільшення порівняно з 2014 роком, коли лише троє союзників досягли цільового значення”, – сказав Столтенберг.

Нагадаємо, що Німеччина вперше з 1992 року досягла цілі Альянсу щодо виділення 2% свого валового внутрішнього продукту на оборону.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.