З 7 жовтня «Хезболла» випустила по Ізраїлю 1000 боєприпасів – міністр оборони
Джерело: The Times of Israel
За словами міністра оборони Йоава Ґалланта, ліванське терористичне угрупування “Хезболла”, підтримуване Іраном, з 7 жовтня випустило по Ізраїлю 1000 боєприпасів.
Як розповіли у виданні, на вихідних “Хезболла” завдала ударів ракетами та безпілотниками, у відповідь Ізраїль обстріляв військові цілі угруповання в Лівані.
“Іран є джерелом ворожості та агресії проти держави Ізраїль. Війна має багатофронтовий характер, навіть попри те, що її інтенсивність зосереджена в Газі”, – прокоментував Ґаллант.
Також він додав, що від початку війни угруповання випустило понад 1000 боєприпасів по ізраїльських цілях, але зазнало набагато істотніших збитків.
“Ми знищуємо ракетні підрозділи і вражаємо військові об’єкти та цілі, “Хезболла” платить високу ціну кожен день”, – запевнив очільник відомства.
При цьому він зауважив, що Іран працює над посиленням атак проти Ізраїлю через своїх проксі в Іраку, Сирії та Ємені.
“Ми стежимо за цим і знатимемо, як діяти в потрібний час, у потрібному місці і з потрібною силою”, – резюмував Ґаллант.
- ЦАХАЛ завдав удару по об’єкту Хезболли на півдні Лівану. Удар було завдано у відповідь на проникнення неопізнаних повітряних об’єктів на територію Ізраїлю та обстріл БпЛА ЦАХАЛу.
- Лідер ліванської Хезболли Хасан Насралла високо оцінив атаку бойовиків ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня і заявив, що операції Хезболли зростають з кожним днем.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.