З 7 жовтня «Хезболла» випустила по Ізраїлю 1000 боєприпасів – міністр оборони

Джерело: The Times of Israel

За словами міністра оборони Йоава Ґалланта, ліванське терористичне угрупування “Хезболла”, підтримуване Іраном, з 7 жовтня випустило по Ізраїлю 1000 боєприпасів.

Як розповіли у виданні, на вихідних “Хезболла” завдала ударів ракетами та безпілотниками, у відповідь Ізраїль обстріляв військові цілі угруповання в Лівані.

“Іран є джерелом ворожості та агресії проти держави Ізраїль. Війна має багатофронтовий характер, навіть попри те, що її інтенсивність зосереджена в Газі”, – прокоментував Ґаллант.

Також він додав, що від початку війни угруповання випустило понад 1000 боєприпасів по ізраїльських цілях, але зазнало набагато істотніших збитків.

“Ми знищуємо ракетні підрозділи і вражаємо військові об’єкти та цілі, “Хезболла” платить високу ціну кожен день”, – запевнив очільник відомства.

При цьому він зауважив, що Іран працює над посиленням атак проти Ізраїлю через своїх проксі в Іраку, Сирії та Ємені.

“Ми стежимо за цим і знатимемо, як діяти в потрібний час, у потрібному місці і з потрібною силою”, – резюмував Ґаллант.

Міністерство цифрової трансформації України та Європейська організація кібербезпеки (ECSO) уклали меморандум про співробітництво, який посилить кібербезпеку України.

У США затримали та арештували 17-річну Девонту Лінч, яка наприкінці листопада разом зі спільником підійшли до агента ФБР і, погрожуючи йому пістолетом, викрали автівку. 

У вівторок, 5 грудня, Вікіпедія опублікувала 25 найпопулярніших сторінок 2023 року, які відображають інтерес світу до інновацій у сфері штучного інтелекту та людей, які померли цього року.

Інформація про отруєння студентів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого є недостовірною, заявили у виші.

Російського військового, який на Харківщині відкрив вогонь по автомобілю із цивільними, засудили до 15 років позбавлення волі.