З Росії видворили іспанського кореспондента, що працює на видання El Mundo

Джерело: El Mundo

У середу, 20 березня, іспанського кореспондента видання El Mundo Хав’єра Коласа вислано з Росії. Причиною видворення стала відмова російської влади продовжити його репортерську візу, необхідну для підготовки матеріалів з країни.

Фото: El Mundo

Протягом двох місяців Кремль посилював тиск на іноземних журналістів, а російська поліція навідувалася до їхніх осель.

Після виборів Москва вирішила не продовжувати візу представнику El Mundo, і Коласу довелося покинути країну протягом 24 годин.

У вівторок увечері Колас отримав коротке пояснення від чиновника, який вимагав від нього залишити територію РФ протягом одного дня.

Фото: El Mundo

Напередодні видворення Колас отримував попередження щодо припинення висвітлення нещодавніх демонстрацій російських жінок, які виступали проти війни, котру веде Росія.

«Я ні про що не шкодую. Я просто виконав свою роботу: я розповідав, що відбувається, я говорив з людьми, які через це страждають, і я пояснював, хто відповідальний за те, що відбувається», – написав журналіст.

В Канзасі (штат США) у зоопарку популярна страусиха Карен, відома як “королева танців”, померла після того, як проковтнула ключі співробітника.

У “Сімпсонах” вперше за минулі роки вирішили “вбити” персонажа, котрий був на екрані з першого сезону. Це відбулось у 35 сезоні мультсеріалу, в епізоді “Cremains of the Day”.

Протягом дня, 24 квітня, російській війська здійснили шість обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 23 вибухи.

В середу ввечері, 24 квітня, в Миколаєві здетонували невідомі вибухові пристрої, внаслідок чого поранені п’ятеро співробітників ДСНС.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.