За 2023 рік ДБР скерувало до суду 212 обвинувальних актів у межах корупційних справ

Джерело: пресслужба ДБР

Державне бюро розслідування у 2023 році займається розслідуванням 2 954 корупційних злочинів. До суду правоохоронці направили 212 обвинувальних актів, що на 29 більше, ніж за аналогічний період у 2022 році.

Фото: ДБР

Доведена сума одержаних фігурантами хабарів у кримінальних провадженнях перевищує 10 мільйонів гривень. Корупційними діями державі завдали збитків на 103 мільйони гривень. Частину цих коштів вже відшкодували бюджету.

За матеріалами ДБР суди арештували майно фігурантів вартістю понад 30 мільйонів гривень. Також правоохоронці інформують, що на тлі бойових дій в Україні зростає запит суспільства на боротьбу з корупцією.

Сьогодні Київ отримав допомогу від Вільної землі Баварія та від району Шарлоттенбург міста Берліна. Зокрема, Баварія передала українській столиці 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги та шість автомобілів.

Результати дослідження групи вчених із китайського Хуачжунського університету науки та технологій показали, що люди з низьких соціально-економічних верств більш ніж утричі частіше зіштовхуються з раннім розвитком деменції – до 65 років.

Єврокомісія оголосила про призначення 4 мільйонів євро для підтримки медичного обслуговування українських переселенців. Йдеться про громадян, які скористалися можливостями Директиви тимчасового захисту ЄС в межах програми EU4Health.

На Чернігівщині російські окупанти атакували з дрона автомобіль старости прикордонної громади.

З початку епідемічного сезону 1,3 мільйони українців перехворіли на ГРВІ, COVID-19 та грип. За останній тиждень (з 27 жовтня по 3 грудня) зареєстровано 157 951 випадок захворювання, із них 87 292 — серед дітей віком до 17 років.